parallax background

Competició


Classificació General
Empreses Reina
Participació per empresa
Eficiència esportiva
Equips Top 5

Esports


Agenda

Fase Regular

DataEventHora/ResultatEsportSeu
2018-06-13 19:30:0013 de juny de 2018 Bowling 19:30:0019:30VALJIEBOW
2018-06-14 18:30:0014 de juny de 2018 Karts 18:30:0018:30VALJIEKAR
2018-06-15 17:00:0015 de juny de 2018 SPB Gimeno/Ferris vs T-SYSTEMS Gallardo/Carles11 - 1VALJIEPAD
2018-06-15 17:00:0015 de juny de 2018 DACSA Astorga/Godoy vs CUATRECASAS Vaello/Gombau3 - 12VALJIEPAD
2018-06-15 17:00:0015 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres vs SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador9 - 3VALJIEPAD
2018-06-15 17:00:0015 de juny de 2018 DACSA Valldecabres/Gambaro vs SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero7 - 5VALJIEPAD
2018-06-15 17:40:0015 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres vs SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero2 - 11VALJIEPAD
2018-06-15 17:40:0015 de juny de 2018 DACSA Valldecabres/Gambaro vs SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador10 - 0VALJIEPAD
2018-06-15 17:40:0015 de juny de 2018 SPB Gimeno/Ferris vs CUATRECASAS Vaello/Gombau9 - 5VALJIEPAD
2018-06-15 17:40:0015 de juny de 2018 DACSA Astorga/Godoy vs T-SYSTEMS Gallardo/Carles9 - 2VALJIEPAD
2018-06-15 18:20:0015 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador vs SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero1 - 9VALJIEPAD
2018-06-15 18:20:0015 de juny de 2018 DACSA Valldecabres/Gambaro vs SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres6 - 5VALJIEPAD
2018-06-15 18:20:0015 de juny de 2018 SPB Gimeno/Ferris vs DACSA Astorga/Godoy13 - 0VALJIEPAD
2018-06-15 18:20:0015 de juny de 2018 CUATRECASAS Vaello/Gombau vs T-SYSTEMS Gallardo/Carles12 - 3VALJIEPAD
2018-06-15 19:00:0015 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda vs SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda4 - 7VALJIEPAD
2018-06-15 19:00:0015 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez vs DACSA Matías/Ferrer12 - 4VALJIEPAD
2018-06-15 19:00:0015 de juny de 2018 DACSA López/Tornadijo vs SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo7 - 5VALJIEPAD
2018-06-15 19:00:0015 de juny de 2018 LA SOCI Hernandez/Gonzalez vs DACSA Pastor/Domenech3 - 7VALJIEPAD
2018-06-15 19:40:0015 de juny de 2018 LA SOCI Hernandez/Gonzalez vs SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo7 - 1VALJIEPAD
2018-06-15 19:40:0015 de juny de 2018 DACSA López/Tornadijo vs DACSA Pastor/Domenech3 - 9VALJIEPAD
2018-06-15 19:40:0015 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez vs SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda12 - 3VALJIEPAD
2018-06-15 19:40:0015 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda vs DACSA Matías/Ferrer8 - 5VALJIEPAD
2018-06-15 20:20:0015 de juny de 2018 LA SOCI Hernandez/Gonzalez vs DACSA López/Tornadijo7 - 2VALJIEPAD
2018-06-15 20:20:0015 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo vs DACSA Pastor/Domenech3 - 8VALJIEPAD
2018-06-15 20:20:0015 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez vs SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda11 - 2VALJIEPAD
2018-06-15 20:20:0015 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda vs DACSA Matías/Ferrer8 - 7VALJIEPAD
2018-06-16 10:00:0016 de juny de 2018 SPB 01 vs SCHNEIDER ELECTRIC MELIANA 183 - 1VALJIEFU7
2018-06-16 10:25:0016 de juny de 2018 SPB 01 vs PWC 013 - 1VALJIEFU7
2018-06-16 10:50:0016 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC MELIANA 18 vs PWC 011 - 1VALJIEFU7
2018-06-16 11:15:0016 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC MELIANA 18 vs SPB 014 - 6VALJIEFU7
2018-06-16 11:40:0016 de juny de 2018 PWC 01 vs SPB 013 - 1VALJIEFU7
2018-06-16 12:05:0016 de juny de 2018 PWC 01 vs SCHNEIDER ELECTRIC MELIANA 183 - 0VALJIEFU7
2018-06-16 17:00:0016 de juny de 2018 Paintball 17:00:0017:00VALJIEPBA
2018-06-17 08:00:0017 de juny de 2018 Carrera 08:00:008:00VALJIECUR

Fase Final

DataEventHora/ResultatEsportSeu
2018-06-16 09:00:0016 de juny de 2018 DACSA López/Tornadijo vs SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero12 - 2VALJIEPAD
2018-06-16 09:00:0016 de juny de 2018 DACSA Astorga/Godoy vs SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda7 - 4VALJIEPAD
2018-06-16 09:35:0016 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda vs SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo9 - 0VALJIEPAD
2018-06-16 09:35:0016 de juny de 2018 DACSA Matías/Ferrer vs SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres15 - 1VALJIEPAD
2018-06-16 09:35:0016 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda vs SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador9 - 2VALJIEPAD
2018-06-16 09:35:0016 de juny de 2018 T-SYSTEMS Gallardo/Carles vs SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero5 - 1VALJIEPAD
2018-06-16 10:10:0016 de juny de 2018 SPB Gimeno/Ferris vs DACSA López/Tornadijo11 - 1VALJIEPAD
2018-06-16 10:10:0016 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez vs LA SOCI Hernandez/Gonzalez9 - 0VALJIEPAD
2018-06-16 10:10:0016 de juny de 2018 CUATRECASAS Vaello/Gombau vs DACSA Valldecabres/Gambaro9 - 2VALJIEPAD
2018-06-16 10:10:0016 de juny de 2018 DACSA Pastor/Domenech vs DACSA Astorga/Godoy8 - 4VALJIEPAD
2018-06-16 10:45:0016 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Vila/Goldero vs SCHNEIDER ELECTRIC Armero/Salvador7 - 4VALJIEPAD
2018-06-16 10:45:0016 de juny de 2018 DACSA López/Tornadijo vs LA SOCI Hernandez/Gonzalez9 - 0VALJIEPAD
2018-06-16 10:45:0016 de juny de 2018 DACSA Astorga/Godoy vs DACSA Valldecabres/Gambaro10 - 2VALJIEPAD
2018-06-16 10:45:0016 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Soro/Torres vs SCHNEIDER ELECTRIC Assenov/Diangelo9 - 0VALJIEPAD
2018-06-16 11:20:0016 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda vs DACSA Matías/Ferrer3 - 9VALJIEPAD
2018-06-16 11:20:0016 de juny de 2018 SPB Gimeno/Ferris vs SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez11 - 4VALJIEPAD
2018-06-16 11:20:0016 de juny de 2018 CUATRECASAS Vaello/Gombau vs DACSA Pastor/Domenech6 - 8VALJIEPAD
2018-06-16 11:20:0016 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda vs T-SYSTEMS Gallardo/Carles9 - 3VALJIEPAD
2018-06-16 11:55:0016 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Gómez/Sepulveda vs T-SYSTEMS Gallardo/Carles9 - 3VALJIEPAD
2018-06-16 11:55:0016 de juny de 2018 DACSA Matías/Ferrer vs SCHNEIDER ELECTRIC Marqués/Urda9 - 3VALJIEPAD
2018-06-16 11:55:0016 de juny de 2018 SPB Gimeno/Ferris vs DACSA Pastor/Domenech5 - 9VALJIEPAD
2018-06-16 11:55:0016 de juny de 2018 SCHNEIDER ELECTRIC Pacha/Sanchez vs CUATRECASAS Vaello/Gombau8 - 9VALJIEPAD