Paintball [B]
20 de maig de 2007Karts [A]
16 de maig de 2008Pitch & Putt
CITIGROUP-CITIOPERACIONES Daniel Coleman vs CRÈDIT ANDORRÀ Joan Carles Busquet Solé vs GRUP AGBAR Enrique Jaén López vs CRÈDIT ANDORRÀ Josep Escabrós Duró vs CAIXA MANLLEU Jaume Arenas Vilà vs CRÈDIT ANDORRÀ Josep Bascompte Grau vs TV3 Ramon Chafer Martinez vs GRUP AGBAR Álex Garcia Mateu vs ACESA-AUCAT-ABERTIS Josep Maria Graupera Bosch vs CRÈDIT ANDORRÀ Daniel Escabrós Formentí vs TV3 Ramon Icart Mas vs BAYER George Pons vs GATES P.T. SPAIN Valenti Tuneu Granados vs GRUP AGBAR Carles Pallares Fernandez vs EVERIS Marc Castells Olivella vs GRUP AGBAR Manuel Vázquez López vs BAYER Pedro Bolado Herrero vs B. BRAUN Francesc Pellicer vs BAYER Francisco Illán García vs SCHNEIDER ELECTRIC Gumersindo Collado Delgado vs DAMM Ana Garriga Roca vs SCHNEIDER ELECTRIC Javier Del Peso Taranco vs ESTEVE Josep Dalmau Lucia vs B. BRAUN Xavier Poch Basas vs CAIXA MANLLEU Enric Vilalta Subirà vs NOVARTIS FARMA Cristina López Santos vs GRUP AGBAR Borja Corominas Fisas vs GRUP AGBAR Sergi Garcia Mateu vs CALES DE PACHS Valentí Grané Auladell vs SCHNEIDER ELECTRIC Carmen Iglesias Romero vs NOVARTIS FARMA Mercè Grau Farré vs ACESA-AUCAT-ABERTIS Jordi Cabrera López vs B. BRAUN Gonzalo Bañares Ibáñez vs EVERIS Jordi Bertran Vaqué vs DAMM Carles Cobertera Realp vs ACESA-AUCAT-ABERTIS Juan Carlos De Las Heras Matas vs INFOJOBS.NET Oriol Valle Cruells vs ESTEVE Xavier Peya Bonell vs ACESA-AUCAT-ABERTIS Raimon Tobarra Porras vs ESTEVE David Perich Carreras vs ACESA-AUCAT-ABERTIS Pedro Valdenebro Fernández vs EVERIS Sergi Reyes Pérez vs GRUP AGBAR Antoni Vintró Conca vs ACESA-AUCAT-ABERTIS Josep Mª Badía Illa vs EVERIS David Bonet Oroquieta vs TV3 Enric Lopez Vilalta vs EVERIS Federico Baeza Pastor vs DAMM Santos Martinez Martinez vs B. BRAUN Tomas Morales Lorente vs BAYER Jose Pereira Blas vs DAMM Rafael Garcia Pastor vs TV3 Joan Bonjoch Bargues vs ESTEVE Carles Casellas Ortega vs DAMM Meritxell Pallarols Ribas vs BAYER Tobias Porz vs EVERIS Oriol Tarradas Martín vs B. BRAUN Ivan Carpio Rodriguez vs SCHNEIDER ELECTRIC Katia Villa Capellan vs EVERIS Alex Santamaria Serra vs HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU German Gamero Guzman
Mostra els detalls
Data | Time | Esport | Season |
---|---|---|---|
16 de maig de 2008 | 16:00 | BCNIGPP | 2008 |
Results
Equip | Score | Crono | Crono.s | 1st Half | 2nd Half | Goals | Outcome |
---|---|---|---|---|---|---|---|
CITIGROUP-CITIOPERACIONES Daniel Coleman | 40.00 | — | — | — | — | — | Show |
CRÈDIT ANDORRÀ Joan Carles Busquet Solé | 38.00 | — | — | — | — | — | Show |
GRUP AGBAR Enrique Jaén López | 35.00 | — | — | — | — | — | Show |
CRÈDIT ANDORRÀ Josep Escabrós Duró | 34.00 | — | — | — | — | — | Show |
CAIXA MANLLEU Jaume Arenas Vilà | 33.00 | — | — | — | — | — | Show |
CRÈDIT ANDORRÀ Josep Bascompte Grau | 32.00 | — | — | — | — | — | Show |
TV3 Ramon Chafer Martinez | 31.00 | — | — | — | — | — | Show |
GRUP AGBAR Álex Garcia Mateu | 31.00 | — | — | — | — | — | Show |
ACESA-AUCAT-ABERTIS Josep Maria Graupera Bosch | 31.00 | — | — | — | — | — | Show |
CRÈDIT ANDORRÀ Daniel Escabrós Formentí | 30.00 | — | — | — | — | — | Show |
TV3 Ramon Icart Mas | 29.00 | — | — | — | — | — | Show |
BAYER George Pons | 29.00 | — | — | — | — | — | Show |
GATES P.T. SPAIN Valenti Tuneu Granados | 28.00 | — | — | — | — | — | Show |
GRUP AGBAR Carles Pallares Fernandez | 27.00 | — | — | — | — | — | Show |
EVERIS Marc Castells Olivella | 27.00 | — | — | — | — | — | Show |
GRUP AGBAR Manuel Vázquez López | 27.00 | — | — | — | — | — | Show |
BAYER Pedro Bolado Herrero | 27.00 | — | — | — | — | — | Show |
B. BRAUN Francesc Pellicer | 27.00 | — | — | — | — | — | Show |
BAYER Francisco Illán García | 26.00 | — | — | — | — | — | Show |
SCHNEIDER ELECTRIC Gumersindo Collado Delgado | 26.00 | — | — | — | — | — | Show |
DAMM Ana Garriga Roca | 26.00 | — | — | — | — | — | Show |
SCHNEIDER ELECTRIC Javier Del Peso Taranco | 25.00 | — | — | — | — | — | Show |
ESTEVE Josep Dalmau Lucia | 25.00 | — | — | — | — | — | Show |
B. BRAUN Xavier Poch Basas | 25.00 | — | — | — | — | — | Show |
CAIXA MANLLEU Enric Vilalta Subirà | 25.00 | — | — | — | — | — | Show |
NOVARTIS FARMA Cristina López Santos | 25.00 | — | — | — | — | — | Show |
GRUP AGBAR Borja Corominas Fisas | 24.00 | — | — | — | — | — | Show |
GRUP AGBAR Sergi Garcia Mateu | 23.00 | — | — | — | — | — | Show |
CALES DE PACHS Valentí Grané Auladell | 23.00 | — | — | — | — | — | Show |
SCHNEIDER ELECTRIC Carmen Iglesias Romero | 23.00 | — | — | — | — | — | Show |
NOVARTIS FARMA Mercè Grau Farré | 22.00 | — | — | — | — | — | Show |
ACESA-AUCAT-ABERTIS Jordi Cabrera López | 22.00 | — | — | — | — | — | Show |
B. BRAUN Gonzalo Bañares Ibáñez | 22.00 | — | — | — | — | — | Show |
EVERIS Jordi Bertran Vaqué | 21.00 | — | — | — | — | — | Show |
DAMM Carles Cobertera Realp | 21.00 | — | — | — | — | — | Show |
ACESA-AUCAT-ABERTIS Juan Carlos De Las Heras Matas | 21.00 | — | — | — | — | — | Show |
INFOJOBS.NET Oriol Valle Cruells | 20.00 | — | — | — | — | — | Show |
ESTEVE Xavier Peya Bonell | 19.00 | — | — | — | — | — | Show |
ACESA-AUCAT-ABERTIS Raimon Tobarra Porras | 19.00 | — | — | — | — | — | Show |
ESTEVE David Perich Carreras | 19.00 | — | — | — | — | — | Show |
ACESA-AUCAT-ABERTIS Pedro Valdenebro Fernández | 19.00 | — | — | — | — | — | Show |
EVERIS Sergi Reyes Pérez | 17.00 | — | — | — | — | — | Show |
GRUP AGBAR Antoni Vintró Conca | 17.00 | — | — | — | — | — | Show |
ACESA-AUCAT-ABERTIS Josep Mª Badía Illa | 16.00 | — | — | — | — | — | Show |
EVERIS David Bonet Oroquieta | 16.00 | — | — | — | — | — | Show |
TV3 Enric Lopez Vilalta | 15.00 | — | — | — | — | — | Show |
EVERIS Federico Baeza Pastor | 13.00 | — | — | — | — | — | Show |
DAMM Santos Martinez Martinez | 13.00 | — | — | — | — | — | Show |
B. BRAUN Tomas Morales Lorente | 13.00 | — | — | — | — | — | Show |
BAYER Jose Pereira Blas | 13.00 | — | — | — | — | — | Show |
DAMM Rafael Garcia Pastor | 13.00 | — | — | — | — | — | Show |
TV3 Joan Bonjoch Bargues | 13.00 | — | — | — | — | — | Show |
ESTEVE Carles Casellas Ortega | 9.00 | — | — | — | — | — | Show |
DAMM Meritxell Pallarols Ribas | 8.00 | — | — | — | — | — | Show |
BAYER Tobias Porz | 8.00 | — | — | — | — | — | Show |
EVERIS Oriol Tarradas Martín | 3.00 | — | — | — | — | — | Show |
B. BRAUN Ivan Carpio Rodriguez | 2.00 | — | — | — | — | — | Show |
SCHNEIDER ELECTRIC Katia Villa Capellan | 2.00 | — | — | — | — | — | Show |
EVERIS Alex Santamaria Serra | 0.00 | — | — | — | — | — | Show |
HOSPITAL SANT JOAN DE DÉU German Gamero Guzman | 0.00 | — | — | — | — | — | Show |